ANA MENÜ  

   

| BİLGİ AYNASI ANA SAYFA |

Yengeç burcu erkeği özellikleri | cinsellik | nelerden hoşlanır | etkilemenin yolları |

Ayrıntılar

Yengeç burcu erkeği'nin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

Duygularını ifade etmekte zorlanan yengeç burcu erkeğinin dikkat edilmesi gereken bazı yönleri vardır. İyi giyimli ve şık giyinen kadınları tercih ederler. İliş­kilerde duyguları önemlidir. 

Yengeç burcu erkeği, şefkatli olduğu kadarda hassastır.Karşısındakinin zayıf taraflarından faydalamnadığı gibi ona yardım bile ederler. ilişkilerinde saygıyı ön plana çıkarırlar. 

Duygularım açıklamakta zorlandıkları için bir­likte oldukları kadınları sürekli kaçırırlar. Duygularını dışa vurınak için bir çocuk gibi ilgi beklerler. Bu yüz­den duygularını açığa vurınaları için onlara yardım et­mek gerek. Yengeç burcu erkeği, duygularını açığa vurup sevildiğini anla­yınca tüm çekingenliğini üzerinden atar. 

Yengeç burcunun erkeği, parayı bir güvence aracı olarak görmesi ailesinin zor durumlara düşmesini engellemek içindir. Pratik zekaları gelişkin olduğu için olayları hemen çözümle­mede zorluk çekmezler. Bu yönde aldıkları iltifatlar onları çok sevindirir. 

En nefret ettikleri şey yalandır. Konuşmalarda yalan söylendiğini hemen anlarlar. Yengeç burcu erkeğine yapacağınız en iyi davranış ona karşı dürüst olmanız­dır. 

Elementi su olduğu için, su içmeyi, denize girme­yi, sık, sık banyo yapmayı çok severler. 

Yengeç burcu erkeği özellikleri yönünden, sevdikleri zaman çok sadıktırlar. Ama şehvete ve sekse düşkün oldukları için evlendikleri kadının ona soğuk davrandığını hissettiği gibi başka ilişkiler kura­bilir. Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak isti­yorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz ge­rek.

Yengeç burcu erkeğine, hediye olarak fotoğraf albümü, resimli ve kolay tarifleri olan bir yemek kitabı gümüş veya gümüş kaplama anahtarlık alabilirsiniz. 

Yorum eklemek için lütfen ÜYE OLUNUZ.

   
   

SON YORUMLAR

   
© Copyright | Bilgi Aynası | 2011

Kayıt Ol

Siteden tam anlamıyla yararlanabilmek için ve sitede yorum yapabilmek için lütfen üye olunuz...